לקראת חג השבועות תש"פ מאות שעוני שבת 48 שעות חולקו לאלמנים

ביוזמת ארגון 'לא אלמן ישראל' חולקו לקראת חג השבעות ויום השבת הסמוך שהעל"ט מאות ערכות שי לאלמנים ויתומים ובמרכזו פטנט חדשני בארץ ובעולם, שעון שבת מכני בת ארבעים ושמונה שעות הנותן פתרון יעיל ומוצלח ליומיים של חג כמו שבועות שעבר עלינו לטובה.

הרב מנחם מנדל קנפלמכר, חבר ההנהלה ואחראי מתנדבים בארגון אומר: כחלק מהפעילות למען אותם משפחות יקרות בני הקב"ה של"ע איבדו את אימם עקרת הבית, ובמיוחד במועדי ישראל בהם מורגש ביותר את החסר והחלל, יוצאים מתנדבי הארגון לכל רחבי הארץ מאופקים ועד רכסים עם מארזי שי שנבחרו בקפידה, הכל בכדי להכניס את שמחת החג בבתים אלו.

אחד האלמנים (השם שמור במערכת) אומר: אשתי ע"ה נפטרה בתחילת חודש אדר, נשארתי אני עם ילדי בבית, במהלך השבעה הגיעו כל השכונה, כל אחד הציע עזרה, אנשים סחבו כסאות ספסלים, הביאו אוכל ושתיה, מה לא. אבל אחר השבעה כל העולם כמנהגו נוהג כל אחד ממשיך בשלו ומי שנשאר אם הילדים לבד זה אני. וכאן מתחילים להרגיש חידודין חידודין כל פרט אתה נזכר מה הייתה עושה האמא הצדקנית ע"ה, הבדידות מלווה אותי יום יום שעה שעה.

מה שאתם עושים ממשיך האלמן זה נותן המון כוח ואנרגיה לעמוד ולהצליח במשימה הלא פשוטה שהקב"ה ייעד לנו, אתם לא מבינים כמה חיזוק ועוצמה אני שואב כשכ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א שולח לי מתנה לפני כל חג, כשהרה"צ רבי אלימלך בידרמן שליט"א שולח לי שי בצירוף ברכה אישי, כמה זה מחמם את הלב, בלי שאני אספר לו עלי הוא מרגיש אותי ומלווה אותי, הקב"ה לא משאיר אותי לבד הוא מחייך 'לא אלמן ישראל'.

הרב חיים מאיר פרנקל יו"ר ארגון 'לא אלמן ישראל' שיבח בפני עשרות המתנדבים שעזבו את עיסוקם טרם התקדש החג והסתובבו ודאגו עד שהמארזים הגיעו לכל עיר ועיר, הרב פרנקל ציין בפניהם, כעת שבבתי ישראל מתכוננים ליומיים של חג, הנושא בעול זאת 'עקרת בית' שדואגת ומנצחת על המלאכה, אך בבתים אלו המשימה נופלת על כתפי האלמן שצריך לדאוג ולתפקד בשני התפקידים גם יחד, זהו משימה שאני לא מאחל לאף אחד, האור והשמחה שאתם מחדירים למשפחות יקרות אלו יעמוד לזכותכם שתקבלו את החג בדיצה וחדווה ובשמחה של שלימות יחד עם בני ביתכם.

ארגון 'לא אלמן ישראל' בנשיאות ובהכוונת גדולי הדור שליט"א פועל במשך השנה כולה בכדי להקל על אלמנים שמתמודדים עם שכול ואובדן, כמי שחרט על דגלו את המקצועיות והיכולת לסייע לאנשים כאלה, מקיים הארגון פעילויות שונות ומערך שוטף של עזרה וסיוע לאלמנים, הארגון מקיים סדנאות מקצועיות וייעוץ במכלול נושאים, שבתות התאחדות וגיבוש, בנוסף מסייע בייעוץ מקצועי ומעניק תמיכה סביב מעגל השנה.

 

 

 

שיתוף