כנסי חיזוק

ארגון 'לא אלמן ישראל' עורך מעת לעת כנסי חיזוק וערבי העצמה לעשרות אלמנים מרחבי הארץ במטרה לצבירת כוחות מחדש להמשך המשימה הלא קלה בתפקיד 'אבא אמא' 

כנסי החיזוק המרוממים נערכים לאבות אשר נבחרו משמים להיות לילדיהם כאב וכאם ומתמודדים בכבוד ובגבורה באתגר שמשמים הועידו עבורם – גידול ילדים ללא נוות ביתם, נוסך עוצמה אדירה בכוחות אמונה והתעלות.  

בין הכנסים בלט בעיקר כנס רווי אמונה שנשא דברים, אורח הכבוד מארה"ב, הרה"ח המפורסם הרב שלום מרדכי רובשקין שליט"א, אשר במשך שעה ריתק בסיפורו המדהים, והמחיש איך שרד בעוז ובאמונה בשמחה את הרגעים המרים בכלא, בשעה שרוב בני האדם יוצאים נפגעים בנפשם, אצלו היה להיפך, הוא יצא הרבה יותר מחוזק ושמח, והתעלה בעוצמה אדירה של אמונה ושמחת חיים, וגילה בהרחבה את סוד הדבר כי השי"ת נתן כח בחירה לאדם לשלוט על רגשותיו ותחושותיו, ולא הסביבה או התנאים המציאותיים קובעים, אלא האדם באמונתו ובבטחונו בבורא עולם יתברך קובע את מצבו ומעמדו, ובכך מוצא את עצמו חי דווקא בתוך הקשיים והנסיונות חיים מאושרים ושמחים.

ארגון 'לא אלמן ישראל' בהנהלת הרב חיים מאיר פרנקל שליט"א, ובהכוונת ובברכת גדולי וצדיקי הדור שליט"א נטל על עצמו להקל על אלמנים שמתמודדים עם שכול במשפחה. כמי שחרט על דגלו את המקצועיות והיכולת לסייע לאנשים כאלה, מקיים הארגון פעילויות שונות ומערך שוטף של עזרה וסיוע לאלמנים. הארגון מקיים סדנאות מקצועיות וייעוץ במכלול נושאים, שבתות התאחדות וגיבוש, בנוסף מסייע בייעוץ מקצועי ומעניק תמיכה סביב מעגל השנה.